Jump to content
Домашний интернет "Юасити"

Саша

Members
 • Content count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Саша

 • Rank
  Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 1. Абонент 14350. IPTV на Windows не працює, при тому, що на Android - порядок. В чому причина? Ще тиждень тому все працювало?
 2. Саша

  IPTV

  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як змінити тарифний план? Раніше це було дуже просто, а тепер щось не знайду як.
 3. Саша

  Оплата

  Термінал "24 nonStop", через який плачу постійно, оплату не приймає. Вдалося оплатити через темінал "Ibox".
 4. Саша

  Оплата

  Оплата Visa / MasterCard / Приват, WebMoney - "Сервис времено не доступен". Через термінали - теж саме! Кредит з 31.10.2015. Бажання і можливість заплатити співпадають, але як заплатити - не маю ні найменшого уявлення. Р Я Т У Й Т Е ! ! !
 5. Дякую, що прояснили ситуацію. Відносно "гарячої лінії". На жаль толку від неї у вечірні години, коли переважна більшість дивиться ТБ, абсолютно ніякого. Вона лише "благодаріт за тєрпеніє".
 6. Та, взагалі, з телебаченням щось дивне. Станом на 01.02.2015 залишилось 120 каналів. Добре, що хоч показує без зривів.
 7. Третю добу працює нестабільно.
 8. №14350. Список каналів оновився - це дуже добре. Але не показує - і це дуже погано! Що сталося????????77
 9. На мобільних пристроях, які працюють на Android, можна налаштувати перегляд IPTV від Uacity. 1. Завантажуємо з Плей Маркет прогу "IPTV" (автор ALEXANDER SOFRONOV) Прога безкоштовна. В Плей Маркет є кілька програм IPTV, решту, крім вказаної, не тестував. 2. Заносимо URL плейлиста uacity: http://uacity.net/iptv/uacity_f.m3u 3. Знімаємо "птицю" з "Use proxy". 4. Насолоджуємось переглядом:
 10. Дякую за оперативну відповідь! Живу в п'ятиповерхівках. Сподіваюсь на швидке підключення. Разом з тим хотілось дізнатись перспективу вулиці Набережна.
 11. Шановні, залишив заявку місяць тому - ні слуху ні духу. Хотілось би визначеності. Задовбав Укртелеком своїм ОГО, а без якісного інтернету - гаплик..
×